12
Led
0

Tvorba webů a grafiky


Věděli jste, že jsme si schopni zapamatovat pouze 10 % z toho, co čteme, ale už celých 30 % toho, co vidíme?

Co je 3D grafika a vizualizace a k čemu se v rámci firemní prezentace používá

Ať prodáváte elektroniku nebo poskytujete třeba kosmetické služby, vždy je důležité, abyste svému e-shopu či katalogu vdechli život působivým vizuálním doprovodem. Mnohem lépe se tak vtisknete do paměti svých potenciálních klientů. Mít webové stránky již v dnešní době v rámci funkční sebepropagace ani zdaleka nestačí.

Kreativní webdesign nyní vyžaduje mnohem více než doprovodné ilustrační fotografie.Grafické studio Digital Reality Studios, s.r.o. se sídlem v Ostravě si je nových trendů v této oblasti dokonale vědomo. Proto se zaobírá také 3D grafikou a vizualizacemi. Tak dokážeme snadno rozpohybovat firemní logo, maskota nebo třeba produkt, který je zatím pouze ve fázi realizace.

Díky 3D animaci můžete svým klientům názorně ukázat princip fungování nového výrobku. Často se tento postup využívá i u zobrazování bytů nebo domů, které si tak můžete prohlédnout v podstatě naživo, ale nemusíte přitom opustit pohodlí vlastního křesla. Dobře tuto technologii můžete znát ze světa filmů nebo počítačových her, své nezanedbatelné místo má i ve vědě a v současnosti proniká stále silněji i právě do marketingu.

Klasická fotografie neztrácí na významu ani po boku moderních technologií

Pokud už naopak máte prostory nebo zboží, které potřebujete naživo prezentovat, případně byste rádi veřejnosti zprostředkovali dojmy například z prezentace, rautu nebo konference či přímo z výrobního postupu, Digital Reality Studios, s.r.o. pro vás zajistí rovněž profesionální fotografování v Ostravě a celém Moravskoslezském kraji.

Čtěte také:   Velká kabelka – módní kousek k nepřehlédnutí!

To vše přitažlivou vizuální formou, avšak stále s důrazem na srozumitelnost a sdělení podstaty. Fotodokumentaci můžete použít buď v rámci vlastní prezentace na webových stránkách, ale také i do médií.

Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique