23
Zář
0

Špičkový kávovar za akční cenu


V dnešní době již dávno neplatí úsloví: „Co Čech, to muzikant.“ Spíše by bylo možné říci: „Co Čech, to milovník kávy.“ Většina z nás by si den bez šálku tohoto chutného moku snad ani nedovedla představit. Věděli jste ale, že s pitím kávy je v současnosti spojena revoluce pod označením Aeropress?

Z Aeropressu má káva jedinečnou chuť

Pod názvem Aeropress se skrývá kávovar, v němž je káva připravována za zcela specifických podmínek. Děje se tak vyvinutím tlaku na píst, kdy po celou dobu extrakce je umletá káva ve styku s vodou. Výsledkem je nápoj, který se vyznačuje velmi vyrovnanou chutí. Celý postup je jednoduchý, rychlý a všechny majitele jistě potěší, že se Aeropress velmi snadno čistí.

Aeropress nyní stojí jen 700 Kč včetně cestovní tašky

Zdá se vám tento přístroj jako ideální dárek? To si rozhodně nemyslíte sami! Vynikající zprávou je zjištění, že tento ruční kávovar je momentálně k dostání za pouhých 700 Kč, přičemž v ceně je i cestovní taška. Aeropressy je možné ihned po objednávce odeslat ze skladu na vaši adresu.

Další přednosti Aeropressu

Pro Aeropress hovoří také:

  • Celoplastové provedení, tepelná odolnost a odolnost proti poškození
  • Možnost využití dvojím způsobem – klasicky i tzv. obrácenou metodou
  • Rychlost a snadná příprava kávy
  • Fakt, že se díky specifické přípravě do šálku dostane více aromatických látek a chuťové spektrum kávy je díky tomu mnohem pestřejší.
Čtěte také:   Vedení účetnictví levou zadní s profesionály

Do mimořádného kávovaru patří výjimečná káva!

Pražírna kávy Coffeesquare.cz nabízí možnost zakoupit nejen tento kávovar, ale také kávy z celého světa. Pražírna kávy klade největší důraz na čerstvost a kvalitu nabízených káv. Každý týden můžete ochutnat jeden druh kávy v exkluzivní kvalitě za mimořádnou cenu. Kávovar s prémiovou kávou si je možné pořídit i přímo do vaší kanceláře. Od určitého měsíčního odběru kávy lze dokonce dojednat i zapůjčení kávovaru úplně zdarma.

Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique