25
Zář
0

Přepychové soukromí díky venkovním roletám


Stojí váš dům na rušném místě a vy se neustále musíte potýkat s nedostatkem soukromí, které vám vaši sousedi a kolemjdoucí nechtějí dopřát? Toužíte večer po ničím nerušeném spánku, o kterém jste si doposud mohli nechat pouze zdát? Nebo se jen jednoduše chcete cítit více bezpečně ve vašem vlastním domě?

Všechny tyto požadavky mohou být splněny za pomoci venkovních rolet, které vašemu domu dodají nejen perfektní design, ale i přepychové soukromí. Společnost 3 mont vám zajistí venkovní rolety nebo předokenní rolety pro naprostý pocit soukromí a bezpečí.

Proč venkovní rolety?

Venkovní rolety oceníte nejen díky tomu, že vám cizí lidé nebudou moci nahlížet do talíře, ale také díky tomu, že jsou skvělým tepelným izolantem, který oceníte zejména v zimním období. Nemalou úsporu energie, kterou díky těmto roletám získáte, jistě vaše peněženka ocení. Dalším plusem venkovní rolet je to, že působí i jako skvělý zvukový izolant, který omezí hlučnost. Tento fakt ocení zejména obyvatelé Prahy a přilehlého okolí nebo ti, kteří bydlí v blízkosti železničních stanic či hlučných komunikací. Je konec probdělým večerům, nyní budete moci v noci nerušené spát. Venkovní rolety také působí jako velmi oblíbený designový doplněk, který vašemu domu dodá naprosto ojedinělý styl.

Ovládání venkovních rolet

Ovládání venkovních rolet funguje na velmi jednoduchém principu. Regulovat je můžeme buď ručně a to takzvaným šňůrovým navijákem, nebo za pomoci vypínačů, které fungují na stejném principu jako při rozsvícení světla. Pro větší komfort, lze rolety regulovat také rádiově a to před dálkové ovládání. Mikro – ventilace polohovacích lamel vám zajistí vhodnou cirkulaci vzduchu, což v uzavřeném prostoru ocení každý. Ušetříte díky tomu za klimatizaci, která má jak jistě všichni dobře víme velmi negativní vliv na zdraví naše i našich domácích mazlíčků. Za zlomek ceny získáte kvalitní a účinné venkovní rolety, které ocení celá vaše rodina.

Čtěte také:   Šaty dělají člověka v každé době!
Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique