9
Led
0

MBA studium je pojistkou kariéry


Nechcete trávit čas v lavicích a přitom nemít jistotu, že svoje vědomosti jednou využijete? Nebo si prostě jen chcete doplnit vzdělání, získat náskok před ostatními a naučit se ke svým poznatkům z profesního života ještě něco víc?

Právě pro vás je ideálním způsobem dalšího sebevzdělávání MBA studium. Jednotlivé druhy studia MBA na naší škole jsou úzce provázány s praxí. Dostanete proto skutečně jen takové vzdělání, které má smysl. Nejdražší komoditou je čas. Nepromarněte ho prázdným memorováním.

Vyberete si z opravdu širokého portfolia oborů, právem počínaje přes public relations až po management. Hodí se ideálně pro všechny podnikatele, manažery nebo pro zaměstance státní správy. Zkrátka pro ty, kteří chtějí ve svém oboru dosáhnout až na špici. Potřebujete být v tom, co děláte, jednoduše nejlepší? Na nic nečekejte a začněte. Cesta na vrchol znamená neustále vstřebávat nové poznatky a nikdy nezůstávat stranou.

A když se učit, tak pochopitelně od těch nejlepších. U nás máte jistotu, že se vám budou věnovat prvotřídní odborníci. Studijní program sleduje nejmodernější trendy ve vzdělávání. Studium se navíc časově přizpůsobí vám, nikoli vy jemu. Kombinovaná forma s využitím e-learningu bere ohled na ty časově vytížené. Je tak perfektní možností pro všechny, kteří se chtějí především naplno věnovat své práci. Klademe důraz na individuální a osobní přístup. U nás není studující pouhým záznamem v dokumentech.

Čtěte také:   Hubnutí z krabiček funguje

Potřebujete další důvody studia MBA? Ne? Chcete být u toho všeho? Tak s podáním přihlášky příliš neváhejte. Pokud se stihnete přihlásit ještě do 10. 1. 2016, získáte navíc slevu 20 000 Kč. Konečná cena našeho studijního programu je po slevě 98 000 Kč bez DPH (118 580 Kč s DPH). Pokud navíc začnete studovat ve dvou nebo uhradíte náklady za studium v jediné splátce, získáte další slevu. Vaše vzdělání vás potom vyjde na 91 000 Kč bez DPH.

Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique