23
Dub
12

Přemluv bábu a dědu, ať nevolí levici, apelují Mádl a Issová v klipu


Přemluv bábu a dědu, aby nevolili komunisty. Zhruba takové je motto klipu Marty Issové a Jiřího Mádla, který se objevil na YouTube. Technicky nepříliš náročný spot využívá i ostřejšího až vulgárního humoru.

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Jiří Paroubek - články z temné minulosti
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (5 lidí hlasovalo, průměr: 3,40 z 5)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
12 komentářů:
 1. Mirka Rychterová 25 Dub, 2010

  Je mě líto mámy která vychovala něco tak zlého, jako je tato žena a tento muž!

 2. Petruše 26 Dub, 2010

  Tak Miruš vy zřejmně budete jedna z těch co se mají nechat přemluvit,že? :o)) a já jejim rodičům gratuluji,že vychovali tak skvělé lidi,herce a osobnosti které se nestydí za svůj názor.Petruše

 3. Václav Hora 26 Dub, 2010

  No víte je mi 43 let, tak nevím – asi jsem ten, kdo se podle některých patří do „třídy“ dědek. Ale přesto k tomu něco napíšu. Dřívě v dobách demokracie se rodičům vykalo a to na důkaz úcty a díků. Oni ti mladí totiž nebyli tak pyšní a věděli, že i když to jsou oni, co posunou lidský vývoj o krok dopředu, tak by ale měli vycházet z moudrosti starší generace.
  Dnes se rodičům tyká a div ne nadává. O úctě a poděkování ani nemluvím. Děkuje se po výplatě důchodu s nataženou rukou. Ale jak jsem sledoval, tak jim už ani nedopřejeme svobodu volby. Proč taky že, jsou staří, nemocní a ničemu nerozumí.
  Paní Issová v nějakém se někde vyjádřila, že jde o nadsázku. No já se tedy pokusím o totož :
  Paní Isoovou a pana Mádla, by měl někdo přetáhnout bejkovcem!

 4. mirress 26 Dub, 2010

  Je mi 52. Jeden moudrý pán napsal, že stáří není zásluha, ale přírozený vývoj. Úctu by si měl každý zasloužit proto mámě právě dnes demokracii.

 5. martina 27 Dub, 2010

  Ten klip je divnej. Proč přemluv Bábu a dědu, když ČSSD volí stejné procento lidí jako ODS? To jsou to všichni přestárlí lidi z vesnice? Podle mě je to urážlivý a jako nadsázka se to nepovedlo. V demokracii má každý právo na svůj názor. Proč by jsme měli teda na někoho tlačit a přemlouvat ho, aby svůj názor zahodil a dělal to co chceme, protože říkáme, že je to nejlepší. Smyslem voleb je vyjádřit svůj vlastní názor. Poslat za sebe do vlády zástupce, který bude zastupovat moje zájmy a moje názory. Není to soutěž ani hra. Bude dobře, když k volbám přijde dostatek lidí. Výsledek voleb pak bude vyjadřovat jejich svobodnou vůli. Hlavní je jít k volbám ať už budete volit kohokoli.Nejít k volbám je prohra.

 6. zuzavita 27 Dub, 2010

  Jsem z vesnice a vážím si své babičky (dědu už nemám). Víceméně mám úctu ke starým lidem. Ale nezlobte se, vy, kteří jste tímto klipem pohoršeni. TY „DĚTI“ MAJÍ PRAVDU !!! Nebuďte pokrytci a přiznejte si to. Souhlasím s názorem pana (nebo paní?) mirress, že stáří není zásluha.

 7. Dana 27 Dub, 2010

  Z tohoto klipu je mi smutno,je mi trapně za ty kdo se na něm podíleli.Jiný pocit z toho nemám.Myslím,že naši rodiče se dost nadřeli ,aby vybudovali vše to, co bylo rozkradeno.Ať už budu volit kohokoliv,nebudu do toho mluvit těm starším,natož je takto urážet.Myslím,že pravici tímto klipem nepomohli a sobě také ne!Měla jsem daleko lepší mínění o těchto mladých lidech před tímto nezdařilým klipem.
  Já bych řekla, volte koho chcete,mějte úctu ke svým rodičům a hlavně ke všem slušným lidem.A mezi slušné projevy tento klip nemohu zařadit.Neberu Vám Vaše názory,ale respektujte
  i jiné,říká se tomu demokracie.

 8. Markéta 27 Dub, 2010

  Mně se tato „reklama“ moc nelíbí. Chápu, že to má být nadsázka, ale přijde mi zkrátka trapná. Není cílem toho všeho spíše jejich zviditelnění se?

 9. MIke 29 Dub, 2010

  Je to normální agitka předvolební.Navíc,je to arogantní a ubohé,co ti dva tam předvádí.Normálně smýšlející lidé na takové kecy nedají.Nebude mě poučovat někdo,kdo má jen ZÁKLADNÍ ŠKOLU jako Issová.

 10. maruška 5 Kvě, 2010

  Moc se mi klip líbí. Je povedenej, vtipnej, inteligentní a jako reklama a propagace volit pravici nápaditej. Kdo to kritizuje, ať se podívá na některé bilbordy, ty jsou trapné, volgární a mnohdy ubohé a to skoro nikdo nekritizuje.
  Fandím Vám!

 11. Raziel_cz 9 Kvě, 2010

  Teď trocha nadsázky – Volte TOP 09, zajistí vám jeden semestr na vysoké škole za 20 000 kč a zruší důchody. Na oplátku náš státní dluh vzroste o dalších pár miliard a pan kníže bude o pár milionů bohatší.

  Třeba já sám bych nemohl odstudovat, poněvadž v poměrech, v jakých žiji by mi nikdo VŠ zaplatit nemohl a umřel bych někde pod mostem, protože bez důchodu bych nemohl zaplatit nájem.

  Naši politici se k vládě dostávají stylem, o půlnoci zavoláme známému podnikateli, protože našeho poslance přejelo auto: „Ahoj, sbal si saky, paky, zítra jdeš hlasovat o zákonech.“
  Žádná normální strana snad ani neexistuje. Navíc to s naším státem jde už dlouho pěkně z kopce. Mimochodem, ve studentských volbách bylo NSDAP na nějakém třetím místě, jedná se o pouhou recesi?

 12. Aleppo 13 Úno, 2011

  Zajimave! At se zepta tatinka a strejdy jak se dostaly ze Syrie a studovaly v CSSR? a proc zustaly v CSSR kdys byl komunistycka stat? a ted mi bude povidat o levacy!!

Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique