27
Bře
0

Jak danit příjmy z obchodování online?


Příjem z obchodování prostřednicvím aukcí je pro mnoho zajímavým. Mnozí ale rovněž zapomínají na svou povinnost – zdanit příjmy ze souvislé činnosti. Jednorázový prodej se neřeší, ale byznys ano.

Na Aukro se můžete zaregistrovat zdarma – pokud tak chcete udělat, klikněte na banner nad tímto textem.

Přepis záznamu z fóra na Aukro.cz:

Vážení uživatelé,

zaznamenáváme už nějaký čas, že se na nás stále častěji obracíte s žádostí o radu v souvislosti s daněním příjmů z prodeje u nás na Aukru. Proto vám nabízíme možnost zeptat se na toto téma odborníka na účetní a daňovou problematiku ing. Jana Šveďuka, daňového poradce a auditora z firmy PRO AUDIT Zlín. Své dotazy můžete psát zde do fóra, a to už od této chvíle až do pondělí 8. března. Vaše dotazy budou předány ke zpracování a první zodpovězené zveřejníme zde 8. či 9. března. Zbývající dotazy budou zodpovězeny a zveřejněny ve středu 10. března. Využijte této možnosti a zeptejte se na to, co Vás zajímá v souvislosti s daněním příjmů z obchodování na Aukru.

Pomoc můžete vyhledat i v naší Nápovědě. Najdete tu obecnou informaci o tom, v jakých konkrétních případech příjmy z Vašich prodejů na internetu nepodléhají daňovým povinnostem, která činnost je podle zákona považována za podnikání a za jakých podmínek je třeba zřídit si živnostenské oprávnění. Informace, které poskytujeme v Nápovědě, jsou pouze obecné. Nejedná se tedy o konkrétní doporučení, jak postupovat. Každý uživatel by měl proto zvážit, zda není vhodné celou věc zkonzultovat s profesionálním poradcem.

S přáním pěkného dne
Aukro tým

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Aukro zavedlo kategorii Potraviny
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique