21
Led
0

Aukro – český konkurent jedničky eBay


Aukro.cz je internetový aukční portál. Aukce aukro probíhají jako klasické aukce v aukčních síních. Vždyť www.aukro.cz také internetová aukční síň je!

Princip aukce aukro je jednoduchý. K vyvolávací ceně se přihazuje po stanovených částkách. Kdo má v čas ukončení aukce nejvyšší příhoz, vyhrává aukci za cenu, kterou si sám určil.

Aukro ovšem nemusíte využívat pouze k nakupování. Na aukro.cz můžete také sami prodávat. Stačí určit vyvolávací cenu a aukce může začít. Jelikož www.aukro.cz navštěvuje velké množství lidí, nemusíte se bát, že by se vaše zboží prodalo velmi nízko pod cenou. Vždyť spousta uživatelů své aukro aukce startuje již na 1Kč.

Pokud jste si již vyhlédli nějaké zboží, ale do konce aukce na aukro.cz zbývá ještě dlouhá doba, je možnost si dát váš předmět do takzvaného sledování. U položky ve sledování si můžete určit, že chcete upozornit na email, že aukce bude brzy končit. Dobu, za kterou aukce bude končit si můžete sami stanovit. Takto se vám nestane, že byste konec některé aukce zbytečně propásli. Aukro.cz vám bude vaše zboží nepřetržitě hlídat.

Jestli se bojíte při nákupech na internetu o svoje peníze, je pro vás Aukro.cz ta správná volba. V aukční síni aukro.cz funguje totiž systém zpětné vazby obchodníků. Za každý uzavřený obchod si jeho účastníci (výherce aukce a prodejce) napíšou na protějškův aukro profil hodnocení obchodu. Říká se tomu aukro komentáře. Komentář se dá udělit buďto kladný, v případě správného a bezproblémového průběhu obchodu, neutrální, v případě, že se vyskytnul nějaký problém, ale v zápětí byl odstraněn no a konečně záporný komentář v případě, že se obchod nezdařil nebo jste byl  hrubě nespokojen s průběhem obchodu. Počet kladných komentářů je uváděn na celém aukro.cz. V závorce hned za nickem(přezdívkou) aukro obchodníka. Takto hned poznáte, jak moc je obchodník důvěryhodný.

Čtěte také:   Aukro zavedlo kategorii Potraviny

Na aukro.cz existuje u některých aukcí možnost přidat k aukci takzvanou cenu „Kup teď!“ nebo také jak se používá u jiných aukcí tzv. BIN. Pokud jste ochotni akceptovat tuto cenu, která bývá většinou nad reálnou cenou, můžete aukci okamžitě ukončit a dohodnout se s obchodníkem, který zboží prodává na způsobu dopravy.

Způsoby dopravy zboží na aukro aukcích jsou uváděny v tabulce u základních informací o položce. Způsobů dopravy, jak už u internetových obchodů bývá zvykem je hned několik. Buď využít některou ze služeb České pošty(ať už dobírku, cenné psaní či obyčejný balík) nebo využít některého z expresních dodavatelů jako je PPL nebo DHL. Expresní forma dodání bývá většinou dražší než obyčejný balík České pošty avšak předmět, který jste si na www.aukro.cz vydražili můžete mít doma během pár chvil. Další možností je osobní předání. Osobní předání je většinou možné, pokud je kupec (výherce aukce) a prodejce z téhož města.

Aukro.cz je ověřenou službou. Internetové online aukce aukro zkrátka nezklamou.

Vyberete si zde vše na co jen pomyslíte, ale hlavně za výhodné ceny!

Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique