30
Pro
0

Zdvihací technika zjednoduší postupy


Pracujete ve výškách? Zajišťujete bezpečnost práce svých pracovníků? Pak je potřeba zajistit dostatečnou bezpečnost nejen vás, ale i vašich zaměstnanců! Navštivte proto stránky společnosti  Pronovo a sežeňte si zde vše potřebné!

Společnost Pronovo byla založena již roku 1997 v Českých Budějovicích a za tuto dobu získala mnoho cenných zkušeností a referencí od spokojených zákazníků. Roku 2006 byla dokonce založena i dceřiná společnost Pronovo-Morava a to v Ostravě. Společnost se specializuje na výrobu a prodej zdvihací a manipulační techniky. Zabývá se také bezpečností práce a to především zajištěním osob při práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Pokud je tedy k výkonu vaší práce potřeba zdvihací technika či vázací technika, tak zde jste na správném místě. Společnost Pronovo vám nejen nabídne veškeré možné vybavení, které souvisí s pracemi ve výškách či nad volnou hloubkou, ale poskytne vám i servis a revize zařízení. Dále pořádá i odborná školení a konzultace, které poskytují zkušení pracovníci, kteří jsou řádně proškoleni od výrobců značek, které naleznete v nabídce. Tito zkušení pracovníci jsou neustále proškolováni a zvyšují si kvalifikaci v oblasti zdvihacích zařízení a BOZP. Společnost Pronovo vlastní i certifikát podle systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, který zaručuje, že jsou dodržovány mnohé standardy a postupy a tento certifikát je také pravidelně obnovován.

Mezi hlavní aktivity této společnosti patří výroba, prodej a servis manipulačních pásů, ocelových lan, řetězů, vázacích bodů, manipulačních svěrek, kovového příslušenství a mnoho dalších produktů, které v rámci zdvihací a vázací techniky jsou potřebné. Vázací a zdvihací technika dále obsahuje i prostředky pro osobní zabezpečení pro práce ve výškách, pro zajištění osob při práci ve výškách, při výstupech a sestupech na technologické celky, budovy i jiná zařízení. Zdvihací a vázací technika vám poskytne horizontální i vertikální jistící systémy. Nejste-li v této práci zběhlí či chcete-li se dozvědět novinky, tak neváhejte a nechte se odborně vyškolit. Práce ve výškách tak bude efektivní bez zbytečných úrazů a prodlev!

Čtěte také:   Google změnil Google.com - 10 let inovací je venku
Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique