6
Říj
0

Unikátní srovnání cestovního pojištění


Nadcházející sezóna zimních dovolených znovu otvírá kapitolu, jak vybrat nejlepší a nejlevnější cestovní pojištění. Nový zajímavý nástroj, který umí velmi efektivně porovnávat cestovní pojištění byl spuštěn pod názvem Honzova Pojistka a momentálně se soustředí zejména na srovnání cestovního pojištění. V brzké době se dočkáme porovnání povinného ručení či pojištění domácnosti.

Cestovní pojištění je produkt, umožňující snížit či úplně omezit finanční riziko při cestách mimo Českou republiku. V případě úrazu či jiné škody jste kryti finančním plněním cestovní pojistky, kterou lze uzavřít i online v podobě cestovního pojištění online.

Typickým segmentem pojištění jsou případy úrazu,onemocnění, ztráty zavazadel nebo způsobení škody třetí osobě. Komplexnost cestovního pojištění je nabízena v celé škále – od základního pojištění léčebných výloh a asistenční služby až po komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, asistenční službu a řadu připojištění.

Velký rozsah pojistných možností a výšek plnění je zároveň i místem, kde běžný cestovatel tápe a snadno využije i nepříliš atraktivní nabídky jen pod tíhou barevných okouzlujících letáků slibujících všelicos.

V základním pojištění léčebných výloh v zahraničí bývá zařazeno ošetření úrazu, diagnostika, pobyt v nemocnici, nutné léky týkající se pojistné události, nnutná doprava do zdravotnického zařízení (sanita, vrtulník atd).

Dále do pojistného typicky patří repatriace zraněného (doprava do mateřské země, kde následně pokračuje léčba) a v případě smrti pojištěného jeho doprava zpět do vlasti.

Nadstandardní připojištění rozšiřuje základní spektrum o úrazové pojištění (odškodnění v případě trvalých následků úrazu), připojištění zavazadel (řešící ztrátu, poškození či úplné zničení zavazadel), připojištění odpovědnosti za škody způsobené třetím osobám (ano, i vám se to může stát) či připojištění storna cesty (pokud z objektivních důvodů nemůžete odcestovat).

Čtěte také:   Všechny služby Google v jedné tabulce

Honzův specializovaný srovnávač cestovního pojištění vám nabídne bezplatnou cestu, jak pomocí jednoduché tabulky zhodnotit nabídku řady pojišťoven a získat tak všeobecný přehled v oblasti cestovního pojištění.

A nezapomeňte – cestovní pojištění je jediná cesta, jak cestovat z hlediska finančních rizik bezpečně.

Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique