2
Lis
1

Inzerce psů


Sháníte pejska? Narodila se vám štěňátka? Hledáte místo, kam vložit vhodný inzerát nebo naopak si někde chcete vybrat pejska? Na portálu www.muj-bazar.cz v sekci zvířata a psi si můžete vybrat ze široké inzerce psů.

Muj-bazar.cz nabízí mnoho komodit, které zde lze prodat i nakoupit. Mezi ně patří i inzerce psů či jiných domácích zvířat. Jedná se o inzertní portál se širokou nabídkou, kde lze libovolně a zdarma vkládat inzeráty. Server je intuitivní, snadno ovladatelný a lze jednoduše procházet různými sekcemi.

Psi bezesporu patří mezi oblíbené obyvatele domácnosti. Mnoho lidí si je pořizuje jak do domácností v panelových domech, tak i ke svému rodinnému domu. Někdo má rád velká plemena, která budou střežit příbytek, jiní zase mají rádi spíše malé psi, kteří se doslova mohou vejít do kabelky a lidé si je tak mohou brát kamkoliv. Pokud si vybíráte psa, tak dbejte na mnoho aspektů, které s pořízením souvisí.

Především si musíte uvědomit, že se jedná o dalšího člena domácnosti, který s vámi budu sdílet domov přibližně následujících 15 let. Nemáte-li zahradu, kam byste ho mohli vypustit, tak je potřeba věnovat čas venčení. Venčení je potřeba i pro psy, kteří mají k dispozici zmíněnou zahradu, protože především pokud se jedná o velké plemeno, tak potřebuje pohyb. Proběhnutí se na malé zahrádce je sice fajn, ale neposkytne dostatečná komfort. Malým psům výběh na menší zahrádce může stačit.

Pokud si pořídíte pejska, tak sice za pár let ze štěňátka vyroste, ale i tak se o něj budete muset starat. Potřebuje venčení, péči, pravidelný příjem potravy, prostě to je takové malé dítě, které jen tak nevyroste a nepostará se samo o sebe. Ale bude-li pejsek dobře vychován, stane se vaším rodinným přítelem a všichni ho budou mít rádi. Ne radmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka. Pejsek s vámi bude pořád. Nebude vám zazlívat špatnou náladu, nebude se s vámi hádat, bude vám vždy nablízku, pokud vám nebude hej. Na oplátku musíte brát i vy brát ohled na něj. Ne vždy bude mít náladu si hrát či se mazlit. Bude-li mu však poskytnut jeho prostor, bude vám po mnoho let věrným přítelem a kamarádem, kterého budete všude brát sebou.

Čtěte také:   Diskuzní fórum propojené s Facebookem

Každý pes má jiné vlastnosti a nároky na životní prostor. Proto je dobré dopředu zvážit, jaké plemeno byste asi chtěli. Inzerce psů je poměrně široká, takže máte z čeho vybírat. Záleží pouze na vás, jaké máte preference. Zda si chcete pořídit pejska z dobrého chovu – s papíry, či vám bude stačit bez papírů. Někteří si radši pořídí pejska od štěňátka, kterého si mohou vychovat, jiní zase se snaží konat dobré skutky a brát si pejsky u útulku. I v útulcích můžete nalézt zajímavé psy.

Psi se v útulku ocitnou mnohdy í náhodou. Prostě se zatoulají a neví kudy domů. V mnoha případech se však bohužel stává, že si lidé do rodin pořídí pejska třeba pro své ratolesti, avšak nikomu se pak nechce chodit venčit a vlastně lidé přijdou na to, že to je velká zátěž. A tak jediné řešení, pokud nenajdou vhodné „adoptivní“ rodiče, je dát jej do útulku. Pejsci z útulku pak mnohdy bývají velmi vděční, protože si dost sami zažili a jsou proto rádi za vlídného člověka, který se o ně dobře postará.

Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
1 komentář:
  1. Práce 6 Lis, 2012

    Podle mě je nejlepší najít si ve svém okolí přímo chovatele pejsků. Ale i na inzertních serverech se dá celkem bez obtíží najít prodejce pejsků.

Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique