19
Čvc
0

Firemní facebook stránky


Provozujete-li e-shop, pak si jistě často kladete otázku: „Jak přilákat nové zákazníky“ ? Odpověď je jednoduchá, propagujte svojí firmu na sociální síti facebook.

Facebook se stal fenoménem poslední doby a v České republice je na něm zaregistrováno již přes 3 milióny uživatelů. Využijte tento skvělý marketingový nástroj jako efektivní reklamu a úspěch Vás nemine.

Nestačí mít pouze kvalitní služby nebo výrobky, musíte mít také poutavé a designově zajímavé webové stránky. Jakmile klienta neoslovíte při prvotní návštěvě webu, jen těžko se k vám ještě někdy vrátí. Již mnohé firmy objevili kouzlo propojení svých webových stránek s facebookem. Nebuďte pozadu a zapojte se také.

Neplaťte za drahé reklamy, když na facebooku můžete mít skvělou reklamu za minimální náklady. Reklama na facebooku je prostě bomba. Zpětná vazba zákazníka je právě to účinné řešení v oslovování nových klientů.

Firemních stránky na facebooku Vám zajistí společnost Pixolo s.r.o. Tato agentura se řadí mezi jedničky v oboru internetového marketingu a za dobu svého působení si vybudovala pozici silného hráče na našem konkurenčním trhu.

Propagace stránek nebyla nikdy jednoduší. Prohlubujte vztahy se svými zákazníky a rozšiřujte si váš seznam zákazníků.

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Seznam chystá revoluci - nový Sklik
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique