3
Úno
0

Windows 7 jsou nejúspěšnějším systémem


Na trhu jsou teprve od 22. října 2009 a už jsou nejúspěšnějším systémem v historii Microsoftu. Podle oficiálních informací Microsoftu se v rámci prvních tří měsíců prodalo více než 60 milionů kopií.

A to už je na tříměsíční dítko hodně slušná porce…

Microsoft s novým operačním systémem Windows 7 zabodoval hned v několika směrech.

Windows 7 je rychlý systém a tudíž nevzniká prostor na remcající reakce uživatelů Windows XP.

Windows 7 je uživatelsky vyvedený – přehledné moderní prostředí, které nevyžaduje přílišné učení při přechodu od starších operačních systému.

Windows 7 je cenově dostupný – Microsoft se poučil z přemrštěných cen u Windows Vista a tak například u Windows 7 Ultimate je prodejní cena přibližně poloviční než původní startovací cena u Windows Vista Ultimate.

Windows 7 má různé varianty – to není sice novinkou, ale zavedený model několika různě drahých edic prostě funguje. U Windows 7 si v edicích Starter, Home Premium, Professional a Ultimate vybere prakticky každý – dostanete to co potřebujete a naopak zbytečné funkce vám zbytečně nezaplevelují počítač.

Microsoft má tedy velmi dobře našlápnuto. Ve druhém fiskálním čtvrtletí mu tržby vzrostly o 14 procent a dostaly se tedy zhruba na 19 miliard dolarů.

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Tajné tipy pro Windows 7 a Vista
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique