7
Říj
0

Battlefield: uklidnění těla i duše


Když to v člověku po dlouhém náročném týdnu vře, je dobré jednou za čas snížit hladinu adrenalinu dobrou hrou. Nyní přišel čas na hru Battlefield: Bad Company 2. A opravdu to zafungovalo.

Battlefield: Bad Company 2 vás přenese do první linie bojů, kde máte několik důležitých úkolů – riskovat život, plnit úkoly a krýt záda svým kolegům v týmu. Naoplátku můžete využít supermoderní vojenské techniky a exkluzivní vybavení.

Válečná střílečka Battlefield: Bad Company 2 dotáhla některé přání a drobné nedodělky z úspěšné první řady hry a zároveň z ní i vychází. Sejdeme se tak tady s týmem Prestona Marlowa, který vyráží proti svým nepřátelům do pouští, zasněžených hor a nepřátelských neprostupných džunglí. Cíl je jednoduchý, žádná intelektuálně náročná akce. Eliminace nepřtele.

Poměrně vyvedená grafika je v mnoha detailech až nepříjemně realistická, takže vás chvílema do děje až mrazivě vtáhne. Rozstřílené a zdemolované objekty padají k zemi a s každým výstřelem je okolní scéna více a více zdemolovaná.

Hra Battlefield: Bad Company 2 je výborným prostředkem pro setřepání bojových nálad z běžného života bez následků 🙂

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Gigasport bojuje o přežití, mně nechybí
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique