27
Zář
0

Garážová vrata jsou šperkem garáže


Sháníte kvalitní garážová vrata? Pak jste zde správně. Právě garážová vrata jsou důležitou součástí každého domu, proto bychom neměli podceňovat jejich výběr a obracet se vždy na odborníky. Může se vám totiž přihodit, že si pořídíte špičková vrata, ale do své garáže je nenainstalujete. Nezapomínejte také na to, že právě garážová vrata jsou vizitkou celé garáže.

Náš trh nabízí opravdu široký výběr garážových vrat a v dnešním článku Vám představíme vrata české výroby, které se vyznačují precizním zpracováním a vysokou kvalitou. Při výběru garážových vrat musíme nejprve zohlednit, jaké máme prostorové možnosti. Navštivte s námi webové stránky univers.cz/garazova-vrata, kde naleznete vrata mnoha druhů pro mnoho způsobů využití. Web provozuje společnost Univers Tech s.r.o, která se řadí největší dodavatele garážové a vratové techniky v ČR.

Tato firma byla založena již v roce 1990 a za dobu svého působení si získala mnoho spokojených zákazníků. V současnosti se tato společnost řadí mezi největší výrobce stínící techniku a vratových systémů. Nejvíce oblíbené jsou jistě garážová vrata sekční, které se skládají ze sendvičových panelů, které jsou vyráběny na automatické lince. Samotný panel těchto vrat se skládá ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny, která má  vynikající izolační vlastnosti.

Právě společnost Univers Tech s.r.o. nabízí tento druh vrat světoznámé značky Doorhan, které jsou nabízeny v pestré škále barev a díky různým typům sendvičových panelů si můžete vybírat více než 250 variant. Různorodost volitelného příslušenství Vám dává tu možnost vybrat si sekční vrata dle vašich přání a požadavků. Veškerá nabízená garážová vrata jsou nenáročné na údržbu, vynikají dlouhou životností a jsou odolné vůči drobným poškozením.

Čtěte také:   Výborné video k ropné katastrofě

Sekční vrata jsou univerzální pro mnoho typů garážových otvorů. Nesmírnou výhodou garážových vrat značky DoorHan je používaný systém propojenosti vnějších a vnitřních ocelových plechů. Právě díky tomuto systému nevzniká tepelný most a panely nepromrzají na spojích. Výplň mezer je prováděna polyuretanovou pěnou, která je zakrytá nenasákavým materiálem s dlouhodobou životností.

Vybírat si můžete ze dvou typů sekčním vrat a to Typ RSD 01 nebo Typ RSD 02. První uvedený typ RSD 01 je vhodný pro garáže s nižším nadpražím a minimální vzdáleností od okraje otvoru ke stěně. Druhý Typ RSD 02 je vhodný pro běžné rozměry garáží a patří k nejvyužívanějším typům vrat u nás. Dalším nabízeným typem jsou garážová vrata průmyslová, které se využívají do výrobních hal, skladů či jiných otvorů velkých rozměrů.

Tyto vrata jsou určeny pro častý provoz a zajistí Vám spolehlivý chod za jakéhokoliv počasí.  Vyznačují se vysokou kvalitou a spolehlivostí. Vyrábějí se také ve dvou typech a to buď ze sendvičových nebo z panoramatických panelů. Široký výběr barevného provedení a panelů je též samozřejmostí. Na webu univers.cz/garazova-vrata naleznete veškeré potřebné informace o jednotlivých typech garážových vrat, také ceník, fotogalerii, návody a schémata, vzorníky, reference a mnohé další.

Po objednávce jsou garážová vrata včetně montáže dodávány do 3 týdnů. Poskytovaná záruka je 24 měsíců. Všechny vrata jsou vyráběna v Kadani v České republice a to v moderní výrobní hale, kde je umístěna i nejnovější výrobní linka  na výrobu sendvičových panelů. Samotná výroba vrat probíhá pouze na certifikovaných strojích světové úrovně. Sháníte-li opravdu kvalitní a cenově dostupná garážová vrata, pak se obraťte na tuto firmu.

Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique