6
Led
0

Nakupujete rádi zboží za dobré ceny?


V dubnu 2009 jsem spustil novou službu, nabízející elektronickou distribuci akčních letáků všemozných obchodníků a obchodních řetězců.

Na adrese www.akce-letaky.cz naleznete pravidelně vydávané akční letáky, akční ceny a akční nabídky supermarketů, hypermarketů a dalších obchodů. Neuzavíráme se nikomu – pokud i Vy chcete mít na zdejších stránkách Vaši reklamu, neváhejte nás kontaktovat…

Projekt, který své služby uživatelům nabízí bezplatně, si získává postupně čím dál tím větší oblibu uživatelů. Denně je shlédnou tisíce návštěvníků, pravidelně rozesíláme informace o nových akčních nabídkách tisícům lidí.

V návštěvnosti nám pomohli i moderní média –  i my jsme například podlehli módnímu trendu Facebooku. Fanoušků zatím moc nemáme, ale budeme rádi pokud se jimi stanete i vy. Třeba i pro Vás zajistíme ty skvěle akční ceny. Fanouškovskou stránku naleznete zde. U každého akčního letáku rovněž nabízíme možnost jeho publikace na Facebook profil.

Koncem roku jsme zprovoznili další zajímavou podstránku a tou je nabídka reklamních vzorků a věcí zdarma. Budeme rádi, pokud nám dáte vědět o dalších vzorcích, abychom postupně rozšiřovali databázi věcí. Ty stávající naleznete zde http://zdarma.akce-letaky.cz

Tak pokud jste nás ještě nenavštívili, tak hurá na to… www.akce-letaky.cz

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Keramické nože - informační web
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique