14
Úno
0

Dvakrát zahradníkem na webu


Souhrou určitých náhod se sešly 2 podobné zakázky podobného ražení a ještě ke všemu v období, kdy jsou tato odvětví více méně pasivní. Ano, jde o firmy projektující okrasné zahrady a zajišťující služby okolo zahrady. Podívejte se, jak jednotlivé zakázky dopadly.

Prvním z miniprojektů se stal nový web pracovně i finálně pojmenovaný Okrasné zahrady – Jan Šolc Pohoří. Jedná se o firmu zajišťující zejména dodávku a relizaci trávníkových koberců (kobercových trávníků) a realizaci závlahových systémů značky Rainbird. Mezi další aktivity patří realizace okrasných zahrad a prodej okrasných dřevin.

Webová adresa: http://www.zahrady-solc.cz

Druhou zakázkou byl redesign staršího webu, který jsme realizovali zhruba před pěti lety. Redesign přinesl širší layout, svěží vzhled a rovněž podstatně širší obsah. Integrována byla i komfortní prohlížka obrázků na bázi Lightboxu.

Firma Okrasné zahrady Říha se specializuje zejména na realizaci okrasných zahrad a z vlastních zkušeností musím říct, že její realizace jsou nádherné. Projekce zahrad začíná u 3D vizualizace a poradenství a může končit až fyzickou realizací okrasné zahrady.

 Webová adresa: http://www.okrasnezahrady.info

Pokud i vy chcete mít úspěšnou webovou prezentaci, neváhejte nás kontaktovat. Vše potřebné včetně nezávazného poptávkového formuláře naleznete na http://www.vegateam.cz

Kromě tvorby webových projektů realizujeme i kompletní internetový servis včetně reklamních kampaní na PPC serverech, Facebook atd.

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Internetové kavárny - přehled
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique