2
Kvě
0

Posílejte SMS zdarma


Chcete se dozvědět, jak posílat smsky naprosto zdarma? Pak si bedlivě přečtěte dnešní článek, kde Vám představíme skvělé internetové stránky, bez kterých si už mnozí nedokáží představit běžný život.

Webové stránky www.smsmania.cz Vám umožňují si bezstarostně a neomezeně posílat smsky naprosto zdarma. Posílat zprávy můžete do všech sítí operátorů a to i bez registrace. Pokud tedy spěcháte je tento web přímo ideální pro psaní sms.

SMS brána Vám umožňuje poslat v jedné zprávě až 160 znaků. Žádné dlouhé čekání, vše jde rychle a jednoduše. Ovšem pokud se zaregistrujete získáte mnoho výhod a to např. skvělý adresář vašich kontaktů, automatický podpis, archiv odeslaných zpráv, přehled odeslaných SMS podle jednotlivých operátorů atd. Registrací Vám také odpadne opisování kódu před odeslání sms zprávy.

SMS zdarma jsou prostě perfektní, tak proč ji nevyužít. Neutrácejte zbytečně své peníze za kredit a přijďte se podívat, jak snadno můžete komunikovat se svými přáteli.

Jste-li fandové facebooku, pak jistě oceníte psaní zpráv prostřednictvím sms facebook.

Sms.cz nabízí i velice originální přání. Udělejte radost vašim blízkým a pošlete jim krásnou pohlednici ať už k narozeninám, svátku nebo snad k Valentýnovi.

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Android na iPhone - sodoma gomora!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique