31
Říj
0

Obaly na iPhone 5


Pořídili jste si novinku letošního roku iPhone5 a chcete, aby vám sloužil co nejdéle? Kupte si také kvalitní obal na tuto designovou novinku – tedy obal iPhone5. Zabrání nechtěnému poškrábání i následkům pádu.

Každý moc dobře zná, že když mu spadne telefon, tak ne vždy z toho vyjde bez následků. Telefon se může odřít, poškrábat nebo se mu může něco ulomit. Pokud jste si tedy koupili iPhone 5, tak je dobré si k němu pořídit i obal na iPhone 5. Vyberte si ze široké nabídky od zavedené a oblíbené značky SwitchEasy obaly na iPhone 5 a užívejte si vašeho nového telefonu co nejdéle. Oproti jiným výrobcům jsou tyto iPhone 5 obaly opatřené i folií na displej a krytkami na konektory. Jsou vyrobené z kvalitního a pevného materiálu, který odolá všem nehodám.

Například iPhone 5 obal SwitchEasy Colors je vyroben ze silikonu a neklouže v ruce. Nestane se vám tedy tak snadno, že by vám vypadnul z ruky. Silikon je navíc pružný, což poskytuje dokonalou ochranu před nárazy. Obal iPhone 5 přesahuje přes okraje přístroje, což ochrání především jeho hrany při pádu. S obalem dodávaná folie pak dokonale chrání displej před poškrábáním. Obal iPhone 5 je vyrobený přesně na míru, což vám zaručí, že telefon z obalu nevypadne, skvěle na něm drží a telefon se v něm ani nepohybuje. Obal na iPhone 5 je navíc doplněn i krytkami tlačítek i konektorů, s jejichž pomocí budete telefon i nadále pohodlně ovládat.

Čtěte také:   Apple si patentoval iTicket - vstupenky přes mobil?

Mezi další typy obalu patří SwitchEasy Tones, který je vyroben z odolného polykarbonátu a strany jsou z pružného polyuretanu, a SwitchEasy Lanyard , který je elegantní a navíc disponuje poutkem. Oba obaly jsou tenké a zároveň lehké, což znamená, že nijak nebudou měnit váhu telefonu.

Obaly na iPhone 5 jsou dostupné skladem v Praze, nemusíte tedy dlouho čekat na jejich dodání a po objednávce jsou ihned expedovány. Pokud si jej necháte zaslat, tak počítejte i s levným poštovným (70 Kč) – to se dnes jen tak nevidí.

 

Be Sociable, Share!
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique