8
Dub
0

Heuréka! Nový iPhone OS 4.0 již dnes.


Četné řady jablíčkářů upínají svoji pozornost na dnešní den, konkrétně pak 19 hodin našeho letního času. V zemi dálné totiž bude uvedena nová verze 4.0 operačního systému pro iPhone, iPad a iPod Touch. Co přinese nového?To zatím přesně nikdo neví, firmě Apple se podařilo detaily utajit prakticky totálně. Existuje však řada tipů a předpokladů, které se pravděpodobně i vyplní.

Prvním z předpokladů je dlouho spílaný multitasking. Věc, která iZařízením chybí a která by je posunula zase o notný kus dále. O multitaskingu se začalo převážně hovořit při uvedení zařízení iPad, který bez jeho přítomnosti na první pohled působí kapku invalidně.

iPad je aktuálně vybaven operačním systémem verze 3.2, mobilní zařízení iPod a iPhone pak edicí 3.1.x. Očekávanou vlastností nové verze 4.0 pak zajisté bude zprostředkování sdílení mezi jednotlivými hardwarovými kousky z této stáje.

Očekávaná je i alespoň částečná změna rozhraní, minimálně LOCK obrazovky, změna notifikací o proběhlých událostech (zmeškané hovory, smsky atd).

Uvidíme, nechme se překvapit, zbývá pár hodin do zvednutí mlhavého oparu. Dychtiví zájemci mohou sledovat realtime zpravodajství přímo z akce na Twitter stránce blogu Mac Life.

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Patentový ping-pong: Apple vs Nokia
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique