12
Led
0

Tak nám toho Michaela Jacksona zabili, pane rado…


Vypadá to, že Michael Jackson nebude mít klidný odpočinek ani po své smrti. Na veřejnost se před pár dny dostaly kopie jeho úmrtního listu (celé v článku), ve kterých stojí, že Michael Jackson nezemřel přirozeně, ale byl zabit.

Ano – je to tak. Příčina úmrtí je zabití. Smrt způsobila akutní otrava propofolem, což je intravenózní anestetikum, které se užívá nitrožilně k uspávání pacienta při chirurgických zákrocích. Michael Jackson zemřel 25. července 2009. 

Následující úmrtní list uvádí rovněž i to, že injekci se smrtelnou dávkou látky si Jackson nevpravil do těla injekcí sám, ale dal mu ji někdo jiný. Injekci dostal u sebe doma. Na dokumentu je retušováno číslo sociálního pojištění, domovní adresa a adresa jeho sestry (kontakt pro případ nouze). V kolonce zaměstnání je uvedeno překvapivě hudebník, v dalších kolonkách se objevují slova „rozveden“ a „černoch“. Nechybí ani jména rodičů.

   A kdo je v tomto pekelně sledovaném případě oním zahradníkem?

Podle zprávy se policie nejspíše chystá obvinit jeho osobního lékaře Conrada Murraye. Tento čin zabití však provedl zřejme z nedbalosti a ne jako záměrnou vraždu. Jeho mluvčí Miranda Sevciková uvedla, že se doktor Murray nebude k celé záležitosti dále vyjadřovat. Nadále trvá na tom, že Jacksnovi žádné takovéto přípravky nepodal ani nepředepsal.

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Požár v jaderné elektrárně Dukovany
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique