13
Úno
0

Nová pilulka – funguje až 5 dní „po“


Svět antikoncepčních metod se průběžně zlepšuje a na trhu se objevují velmi zajímavé výrobky pro zejména „mladé v průšvihu“.

Nově dostupná pilulka brání otěhotnění až pět dní po problematickém pohlavním styku. Jedná se tak zřejmě o největší „drasťák“ z kategorie povolených.

To, že se jedná zřejmě o chemii, kterou vaše tělo rozhodně nepotěšíte, je více než jasné. Ale když už je průšvih, lidé skousnou cokoliv.

Tableta se jmenuje Ellaone a její cena na trhu je zhruba 770 korun. Z logických důvodů je na předpis. Podle zprávy hodnotící tento „všelék“ patří k nejběžnějším vedlejším účinkům bolest břicha a poruchy menstruačního cyklu. Vedlejší účinky se objevují zhruba u jedné z deseti žen.

Pilulka často přezdívaná jako „tableta poslední záchrany“  je dostupná i v České republice, vzhledem k její vysoké ceně ale asi nebude z nejpoužívanějších.

Přehled antikoncepce naleznete na serveru věnovaném bezpečnému sexu. Kromě antikoncepce zde naleznete i informace o jakékoliv pohlavní nemoci jako například HIV AIDS, HPV, Syfilis, kapavka, chladimie či genitální opar.

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Vědci objevili gen hubnutí
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique