21
Bře
0

Čerpání betonu


Mnoho z nás si ani neuvědomuje, jak hodně životapotřebný je vlastně beton. Bez této cementové hmoty bychom se dnes již neobešli. Beton potřebujeme při stavbě domů, při stavbě mostů, při realizaci všemožných stavebních děl.

Ale beton je zároveň poměrně těžká záležitost a pokud nemáte dostatek zkušeností či času, dokáže nadělat spoustu neplechy. Řada domácích stavebníků si zajisté s hrůzou vzpomene na svépomocí budované stavby, kdy jakožto investor a dělník v jedné osobě museli vyvozit stovky či tisíce koleček malty, betonu a podobných směsí po příkrém lešení.

Naštestí dnes je technika trošku jinde. Například Betonárka Černošice nabízí možnost čerpání betonu do velké vzdálenosti a výšky.

Pomocí velkého spektra různých čerpadel s různými výložníky a dosahy ramene je schopna uspokojit prakticky každý požadavek nejnáročnějšího zákazníka. Pokud se využije pro čerpání betonu dopravní potrubí s vysokotlakými hadicemi, neexistuje požadavek na uložení betonové směsi do jakékoliv konstrukce, který by vám zaměstnanci Betonárky Černošice nesplnili.

Pokud chcete zjistit více informací o možnosti čerpání betonu, zavolejte do firmy Betonárka Černošice kvalifikovaným dispečerům. V případě potřeby je firma  schopna vyslat i kvalifikovaného technika obsluhy čerpadla, který po prohlídce stavby navrhne vyhovující postup a potřebné vybavení.

Be Sociable, Share!
Čtěte také:   Svět má novou nejvyšší budovu a nový terč
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nebylo hodnoceno)
Loading...
Líbil se Vám tento příspěvek?
Přihlašte se k RSS feedu a do Vaší čtečky Vám příjde upozornění kdykoliv, když se na tomto blogu objeví nový článek.
Napište komentář
Celadon theme by the Themes Boutique